Umíte správně pěstovat vztah k sobě samému?

Abyste žili šťastný a spokojený život, je nejprve potřeba vypěstovat si pozitivní vztah sami k sobě. Víte, jak na to? Přijměte sami sebe Klíčem ke spokojenému životu je kromě jiného umění poznat sami sebe a naučit se přijmout bez výhrad. Pokud člověk žije v souladu sám se sebou, je spokojený se vším, co dělá, říká i jak […]

Abyste žili šťastný a spokojený život, je nejprve potřeba vypěstovat si pozitivní vztah sami k sobě. Víte, jak na to?

Přijměte sami sebe

Klíčem ke spokojenému životu je kromě jiného umění poznat sami sebe a naučit se přijmout bez výhrad. Pokud člověk žije v souladu sám se sebou, je spokojený se vším, co dělá, říká i jak vypadá. Díky tomu dokáže být napojený sám na sebe a své okolí a plně vnímá všechny situace ve svém životě.

Energie takových lidí krásně plyne v čistých meridiánech, vyživuje všechny orgány v těle a udržuje vše v naprosté rovnováze.

TIP: Pro čištění meridiánů slouží například meridiánová masáž.

Víte, kdo doopravdy jste?

Nejste spokojení se svým tělem, pohlavím nebo emocemi? A myslíte si, že je tato nespokojenost spjatá s vaší osobností? To však ve skutečnosti není pravda.

V dětství do sebe každý z nás vtiskával vlastnosti svých rodičů. A to jak ty pozitivní, tak i ty negativní (například jejich nespokojenost sami se sebou). Díky tomu jsme zkopírovali jejich názor na sebe samé a vytvořili si svůj vlastní program, na základě kterého k sobě přistupujeme. Tento program ovšem ve skutečnosti vůbec nemusí být totožný s vaší osobností.

Najděte se

Každý člověk by ve svém životě měl podstoupit fázi, která bývá označována jako „hledání sama sebe“. V praxi to funguje tak, že se odloučíte od veškerých programů převzatých z domova nebo ze školy a začnete plně vnímat sami sebe.

Ve většině případů to jde poměrně jednoduše. Pokud však s celým procesem začínáte pozdě (třeba ve věku 40 let), může to být obtížné. Často totiž již trpíte nechutí něco ve svém životě změnit a překonat strach z neznáma.

Dělejte to, co vás baví

Poslední krok symbolizuje objevování své osobnosti a svého nitra. Poznejte, co vás naplňuje a co vás dělá šťastnými tím, že si dovolíte to zažít. Zkoušejte nové věci a nebojte se změny.

Pro více informací o zdravém životním stylu navštivte web www.netradicni-medicina.cz.

 

 

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail