Investice do sebe aneb Přeměna z pacientky na ženu

  Období příprav na dovolenou má různé fáze a klade rozličné otázky. Volba termínu, výběr místa (exotika, Evropa nebo doma?), pak rezervace, zajištění péče o domácnost v nepřítomnosti, záskok v práci… a nakonec platba. Když už se ale vynaloží tolik energie a peněz za zážitky, aktivitu či odpočinek, tak ať si to opravdu užijete beze strachu […]

 

Období příprav na dovolenou má různé fáze a klade rozličné otázky. Volba termínu, výběr místa (exotika, Evropa nebo doma?), pak rezervace, zajištění péče o domácnost v nepřítomnosti, záskok v práci… a nakonec platba.

Když už se ale vynaloží tolik energie a peněz za zážitky, aktivitu či odpočinek, tak ať si to opravdu užijete beze strachu o zdravotní komfort, a to včetně toho intimního.

V případě, že trpíte častými mykotickými problémy, není třeba trápit se svojí přecitlivělostí, balancováním mezi přílišnou a nedostatečnou hygienou a kazit si prožitek strachem nebo hůř – nepříjemnými následky.27

Za často se opakujícími kvasinkovými infekcemi totiž nestojí zdaleka tolik čistota vody nebo vysoká relativní vlhkost vzduchu, jako spíš selhání lokální vaginální imunity, což vysvětluje, že některé ženy jsou tolik citlivé a onemocní po deseti minutách v mokrých plavkám, zatímco jiné považují převlékání u vody za módní rozmar.

Investicí do sebe, systémovou enzymoterapií Wobenzym, se stejně jako ostatní ženy chronického oslabení lokální vaginální imunity zbavíte tak, že na kvasinkové infekce přestanete trpět zcela nebo se jejich četnost a průběh zásadně zredukuje. Pro zachování dlouhodobého efektu se doporučuje dodržet enzymovou kúru v dávce 3×7 tablet denně po dobu 10 týdnů tak, jak bylo zadáno v klinické studii (celkem 1.120 tablet). Minimálně je zapotřebí užívat do konce jednu celou dózu Wobenzymu 800 tablet.

Na zahájení této kúry a přeměny z gynekologické pacientky na ženu je do letní sezóny stále dost času!

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail