Moderní metody zahušťování vlasů jistě překvapí

Trápí vás, že vaše vlasy nejsou tak husté, jak si přejete? Potom existuje několik cest, jak to napravit. Ta první je celkem klasická a musíme říci, že také poměrně zdlouhavá. Jde o to, že se nejprve budete snažit eliminovat jejich vypadávání a potom budete podporovat růst vašich vlasů. Ideální je zvolit několik postupů, které budete […]

Trápí vás, že vaše vlasy nejsou tak husté, jak si přejete? Potom existuje několik cest, jak to napravit. Ta první je celkem klasická a musíme říci, že také poměrně zdlouhavá. Jde o to, že se nejprve budete snažit eliminovat jejich vypadávání a potom budete podporovat růst vašich vlasů. Ideální je zvolit několik postupů, které budete kombinovat. Co je osvědčenou volbou?

  • Přísun minerálů a vitamínů
  • Využít vlasových aktivátorů
  • Správná péče

Potom tu jsou ale ještě jiné metody, které lze označit za celkem moderní a progresivní. O jaké se jedná? Podívejte se s námi.

Co takhle transplantace?

Moderní medicína poměrně pokročila a dnes už není problém transplantovat téměř cokoliv. A to nejenom, pokud mluvíme o vašem zdraví, ale i pokud mluvíme o vaší kráse. Proto pokud máte problém s tím, že vám vlasy padají nebo nerostou, pomůže transplantace vlasů. Unikátní zákrok, během kterého dojte k nastřelování nových vlasů. Ty se následně ve vaší vlasové pokožce ujmou a poté už rostou tak, jako vaše vlastní. Jde o metodu poměrně rychlou, a také tu, která přináší poměrně vysoké procento dobrých výsledků. To je hlavní plus.

Využít lze i unikátní zhušťovač

Tato metoda je nejenom zcela bezbolestná, ale je také rychlá. Na druhou stranu se však nejedná o metodu, která by byla trvalá. Když ale potřebujete své vlasy rychle a krátkodobě zahustit, je to osvědčená volba. Nový zhušťovač vlasů je speciálním přípravkem, který jenom do svých vlasů nastříkáte. Díky unikátnímu složení zajistí, že zvýší jejich objem. Následně už jenom vytvoříte požadovaný účes a můžete vyrazit do společnosti. Ideální forma, pokud během krátké doby potřebujete vypadat dokonale a každá z tradičních metod přinese výsledky třeba až za několik týdnů po prvotních aplikacích. Kromě skvělého efektu potěší i snadná aplikace, nebo i celkem přijatelná cena.

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail