Zdravotní péče u vás doma

Doposud jste o domácí zdravotní péči nepřemýšleli? To je jedině dobře. V životě se ale může přihodit řada situací, kdy je domácí zdravotní péče skvělým řešením. A toto se netýká pouze seniorů. Tento způsob léčby je vhodný také v poúrazových stavech, při rekonvalescenci po infarktu a při mnoha diagnózách, kdy pacient vyžaduje určitou zdravotní péči, ale není […]

Doposud jste o domácí zdravotní péči nepřemýšleli? To je jedině dobře. V životě se ale může přihodit řada situací, kdy je domácí zdravotní péče skvělým řešením. A toto se netýká pouze seniorů. Tento způsob léčby je vhodný také v poúrazových stavech, při rekonvalescenci po infarktu a při mnoha diagnózách, kdy pacient vyžaduje určitou zdravotní péči, ale není nutné, aby setrvával v nemocničním zařízení. Specializované agentury poskytují nejen standardní domácí zdravotní péči, ale také intenzivní péči nebo rehabilitaci.

Předepíše-li domácí zdravotní péči ošetřující lékař pacienta, jsou všechny služby plně hrazeny ze zdravotního pojištění. Zdravotní sestry či doktoři tak pro vás mohou zajistit nejen klasické převazy ran a aplikaci injekcí či odběr krve. Doba pokročila a agentury, samozřejmě při splněných přísných požadavků, mohou zajišťovat například domácí parenterální výživu nebo domácí umělou plicní ventilaci. Spousta subjektů vám poskytne i tolik potřebnou fyzioterapii nebo zajistí převozy plně vybavenými sanitkami. Veškerou léčbu tak podstupujete v pohodlí vašeho domova.

Stonání doma přispívá nejen psychické pohodě pacienta, ale omezuje se tak i možnost nemocničních nákaz, které se přes všechna možná opatření v nemocnicích stále vyskytují a pro pacienty jsou mnohdy velmi vážnou komplikací. V případě, že je pro pacienta domácí zdravotní péče vhodná, je třeba vybrat tu správnou agenturu.

  1. Agenturu, která má smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta.
  2. Agenturu, která má sídlo či pobočku v dojezdové vzdálenosti.
  3. Agenturu, která zajistí všechny zdravotní služby v předepsaném rozsahu.

Tak, aby se u pacienta doma střídalo co nejméně lidí a sestra či doktor byli v případě potřeby vždy dosažitelní a mohli přijet. V současné době je leadrem na trhu a absolutní špičkou v oblasti domácí zdravotní péče společnost ProCare Medical. Společnost, jejímž cílem je to, abyste i vy v případě potřeby mohli stonat doma.

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail