Jaké jsou konkrétní možnosti řešení nedostatku vlasů?

O nedostatku vlasů se sice velmi často mluví hlavně u mužů, ale to neznamená, že se tento problém neobjevuje také u žen. A musíme říci, že i zde je velmi častý. My se společně podíváme na to, jak tento problém řešit. Podpořte růst stávajících vlasů Jedním z důvodů, proč to může vypadat, že máte vlasů málo, […]

O nedostatku vlasů se sice velmi často mluví hlavně u mužů, ale to neznamená, že se tento problém neobjevuje také u žen. A musíme říci, že i zde je velmi častý. My se společně podíváme na to, jak tento problém řešit.

Podpořte růst stávajících vlasů

Jedním z důvodů, proč to může vypadat, že máte vlasů málo, je jednoduše to, že vám rostou velmi pomalu. V takovém případě je třeba jít jednou jedinou cestou. Zastavte vypadávání vlasů jednou provždy. Jak? Tím, že podpoříte jejich kvalitu a samozřejmě růst těch nových. Možností je na současném trhu několik. Mezi produkty, které můžeme doporučit, rozhodně patří:

  • Vlasové aktivátory
  • Vitamíny a další výživné látky
  • Kvalitní šampony a vlasová séra

Zahustěte je pomocí specielních přípravků

Druhá možnost, je spojena s tím, že problém sice nevyřešíte dlouhodobě, ale přesto svou krásu podpoříte. Na mysli máme zhušťovače vlasů. Jedná se o různé spreje, které díky svému složení zajistí, že vaše vlasy budou vypadat hustší. Daná pomoc se hodí, třeba když máte různé formy alopecie. Tedy onemocnění, které je spojeno s tím, že na různých částech hlavy dochází k tomu, že jsou s ohledem na množství vlasů velmi řídká místa. Takto je jednoduše schováte a můžete vyrazit kamkoliv.

Změňte svůj životní styl

I toto je cesta, jak si s nedostatkem vlasu poradit. Pokud pomineme výše zmíněný zdravotní problém, nebo třeba dědičnost, tak jsou problémy s vlasy často spojeny právě s tím, jak svůj život žijete. Proto doporučujeme začít do svého těla dostávat kvalitní vitamíny, doporučíme přípravky na detoxikaci, které ho vyčistí, stejně jako doporučíme různé produkty, díky kterým bude lépe odolávat stresu. Množství různých produktů, které na pultech lékáren pořídíte, je skutečně nepřeberné. Právě z našich rad už je celkem dobře poznat, co jsou ty hlavní negativní faktory, které se na nedostatku vlasů přímo podepisují.

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail