Domácí parenterální výživa i DUPV

Agentury pro domácí zdravotní péči již dávno nezajištují pouze převazy a aplikace injekcí. Agentury jsou však schopny zajistit mnohem intenzivnější a náročnější péči jako třeba parenterální výživu nebo i domácí umělou plicní ventilaci. To vše v domově pacienta, v jeho přirozeném prostředí, tam, kde se cítí dobře. Domácí zdravotní péči musí samozřejmě doporučit ošetřující lékař pacienta. Pokud […]

Agentury pro domácí zdravotní péči již dávno nezajištují pouze převazy a aplikace injekcí. Agentury jsou však schopny zajistit mnohem intenzivnější a náročnější péči jako třeba parenterální výživu nebo i domácí umělou plicní ventilaci. To vše v domově pacienta, v jeho přirozeném prostředí, tam, kde se cítí dobře. Domácí zdravotní péči musí samozřejmě doporučit ošetřující lékař pacienta. Pokud ale aktuální stav pacienta nevyžaduje neustálou nemocniční péči, má domácí zdravotní péče řadu výhod.

Parenterální výživa i umělá plicní ventilace byly donedávna důvodem, proč musel pacient setrvávat v nemocnici. Všeobecná zdravotní pojišťovna spolu s vybranými agenturami úspěšně spustili pilotní projekt domácí umělé plicní ventilace. V péči bylo celkem přes dvacet ventilovaných pacientů. Otevřela se tak cesta pro další pacienta. Cesta, jak moci stonat doma, ve svém prostředí a v pohodlí.

Agentura ProCare Medical stála u zrodu a aktivně se podílela na pilotním projektu DUPV a měla tedy i ve své péči některé z ventilovaných pacientů. Doplnila tak portfolio služeb, které nabízí svým klientům. Můžete tedy u nich využít nejen klasické zdravotní služby, ale také domácí fyzioterapii, parenterální výživu a domácí umělou plicní ventilaci. Protože si uvědomují, že ne každý má své auto, nebo zkrátka není ve stavu sám řídit, poskytují i převozy sanitkou. Jejich převozní služba vás tak dopraví plně vybavenými sanitkami nejen z nemocnice ale také na všechny potřebná vyšetření a kontroly.

ProCare Medical má nyní pobočky v Praze, v Hradci Králové, v Liberci a v Brandýse nad Labem. Snaží se být svým pacientům stále blíže a poskytovat všechny služby na vysoké úrovni. Veškeré podrobnosti naleznete na www.procare.cz.

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail