Vodíková voda je účinným antioxidantem

Vodíková voda je hitem současné doby, jež se stala oblibou lidí upřednostňující zdravý životní styl. Voda sycená vodíkem totiž patří mezi velmi silný antioxidant, díky čemuž jde o vhodný prostředek pro detoxikaci organismu. Navíc má pro lidské tělo řadu blahodárných účinků, jež mají významný vliv na podporu a zlepšení lidského zdraví. Zbavte se volných radikálů […]

Vodíková voda je hitem současné doby, jež se stala oblibou lidí upřednostňující zdravý životní styl. Voda sycená vodíkem totiž patří mezi velmi silný antioxidant, díky čemuž jde o vhodný prostředek pro detoxikaci organismu. Navíc má pro lidské tělo řadu blahodárných účinků, jež mají významný vliv na podporu a zlepšení lidského zdraví.

Zbavte se volných radikálů

O vlivu volných radikálů na lidské tělo lze slyšet stále častěji, jelikož se významně podílí na narušování buněčných membrán a zrychlují procesem stárnutí. Volné radikály se nachází ve vzduchu a lidském těle, tudíž jedinou ochranou před nimi je příjem antioxidantů do lidského těla.

Volné radikály patří mezi nestabilní molekuly, které disponují volným elektronem. Pro dosažení rovnováhy tak volný elektron napadá jiné molekuly. Tento mechanismus se často nazývá také jako „oxidace“ či „oxidační stres“. Pro zabránění či zastavení tohoto procesu slouží voda s vodíkem, jež se postará o neutralizaci volných radikálů a zabrání poškozování jiných buněk.

Nepostradatelný pomocník pro aktivní lidi

Vodíková voda je také vhodná pro sportovce a fyzicky aktivní lidi. Nejen, že se postará o ochranu lidského těla před oxidačním stresem, ale navíc poskytne řadu dalších pozitiv. Vodíková voda totiž pomáhá předcházet hromadění kyseliny mléčné ve svalech, takže zmírní bolest svalů při zvýšeném cvičení, ať už jde o začínající či zkušené sportovce.

Kromě jiného také pomáhá zvyšovat hladinu adenosintrifosfátu v lidském těle, jež je při cvičením důležitým zdrojem energie. Díky tomu umožňuje sportovcům zvyšovat své sportovní výkony. Vodíková voda také pomáhá i s rychlejší regenerací svalové hmoty po fyzické námaze. Na prokázání účinků vodíkové vody na lidské tělo byla využita již řada vědeckých studií.

Vodíkovou vodu vám poskytne generátor vodíku

Pokud byste chtěli vyzkoušet vodíkovou vodu, pak si ji můžete vyrobit v pohodlí svého domova pomocí vodíkového generátoru. Vodíkový generátor se postará o obohacení pitné vody vodíkem během krátké chvíle. Zvolit můžete vodíkovou konev, či vodíkovou lahev, jež je vhodná i pro cestování. Kromě generátoru vodíku můžete využít také vodíkové tablety.

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail