QNT BCAA 8500 dodá tělu důležité aminokyseliny

Aminokyseliny patří mezi základní stavební kameny bílkovin a v lidském těle mají řadu nenahraditelných funkcí. Aminokyseliny zajišťují obnovu tkání a vytvářejí v lidském těle řadu důležitých látek, jako jsou protilátky, hormony apod. Řadu z nich si je schopno tělo vyrobit samo, avšak existují i aminokyseliny, které je třeba tělu dodávat formou stravy či pomocí doplňků stravy. Co jsou […]

Aminokyseliny patří mezi základní stavební kameny bílkovin a v lidském těle mají řadu nenahraditelných funkcí. Aminokyseliny zajišťují obnovu tkání a vytvářejí v lidském těle řadu důležitých látek, jako jsou protilátky, hormony apod. Řadu z nich si je schopno tělo vyrobit samo, avšak existují i aminokyseliny, které je třeba tělu dodávat formou stravy či pomocí doplňků stravy.

Co jsou BCAA?

BCAA aminokyseliny patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. A právě QNT BCAA 8500 patří mezi produkt, který se o jejich dodání postará. Zkratka BCAA vychází z anglického názvu branched chain amino acid, což jsou v překladu rozvětvené aminokyseliny. Mezi tyto aminokyseliny patří valin, leucin a isoleucin, jež mají vliv na regulaci metabolismu sacharidů, proteinů a lipidů. Uplatnění nachází zejména u sportovců a aktivních lidí.

Pro rozvoj a udržení svalů

QNT BCAA 8500 patří mezi produkt, který pomáhá s rozvojem, regenerací a udržováním svalové hmoty. Z toho důvodu ho využívají sportovci po tréninku. Avšak QNT BCAA 8500 podporuje syntézu bílkovin v lidském těle i při delší době nečinnosti a je schopný udržovat svalovou hmotu a omezit nabírání tuku. Díky tomu nachází využití nejen po fyzickém výkonu, ale také při rekonvalescenci a redukčních dietách.

Mezi pozitivní účinek QNT BCAA 8500 patří také minimalizace bolestivosti svalů, kterou způsobuje zvýšená fyzická aktivita. Takže umožňuje intenzivněji trénovat. Nakonec má vliv i na snížení únavy po tréninku.

Správný poměr BCAA

Produkt QNT BCAA 8500, za jehož výrobou stojí prestižní a oblíbená značka sportovní výživy, disponuje správným poměrem rozvětvených aminokyselin. Rozpustný prášek obsahuje skvělou dávku leucinu, isoleucinu a valinu v poměru 2:1:1, což je přínosem pro svalovou hmotu. Navíc si QNT BCAA 8500 můžete vychutnat v několika lahodných příchutích, jako je citron, lesní plody či pomeranč. BCAA můžete přijímat i v dalších sportovních doplňcích, a to v rámci energetických nápojů Effect nebo BCAA vody od R-Water.

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail