Jak se konečně zbavit migrény

Potýkáte se často s migrénou, která vás oslabuje a znesnadňuje váš život? A víte, že se migrény můžete zbavit s pomocí jednoduchých technik celostní a čínské medicíny? Jak migrénu rozpoznat Jako migrénu lze označit silnou a mnohdy tepavou bolest hlavy. Ta přitom dokáže člověka někdy pěkně potrápit a vyřadit jej z běžného života i na několik dnů. Často […]

Potýkáte se často s migrénou, která vás oslabuje a znesnadňuje váš život? A víte, že se migrény můžete zbavit s pomocí jednoduchých technik celostní a čínské medicíny?

Jak migrénu rozpoznat

Jako migrénu lze označit silnou a mnohdy tepavou bolest hlavy. Ta přitom dokáže člověka někdy pěkně potrápit a vyřadit jej z běžného života i na několik dnů. Často se můžete setkat s bolestí, která je lokalizována pouze na jedné polovině hlavy. Mezi doprovázené potíže patří žaludeční nevolnosti, poruchy vidění, a dokonce i porucha citlivosti v končetinách.

TIP: Od migrény vám mohou ulevit jednotlivé techniky celostní a čínské medicíny. Znáte je?

A jak vlastně migréna vzniká? Při tomto stavu dochází ke stažení svalů na krku a šíji. To má za následek zúžení cév vedoucích do mozku. Následně dochází k jejich rychlému roztažení a díky tomu i snadnějšímu propouštění vody skrz cévní stěnu. V mozku vzniká otok tlačící na zdejší nervová zakončení, což následně pociťujeme jako ostrou bolest.

Migrénou trpí spíše ženy

Pravdou zůstává, že ženy jsou obecně k migrénám náchylnější. A to především ty, které mají již předem připravený průběh svého života. Takovým dámám přitom velmi záleží na tom, aby vše šlapalo přesně tak, jak si naplánovaly.

Snaží se tak uspokojit očekávání svého okolí. Touží po tom, aby vše bylo perfektní a všichni kolem spokojení. Čas od času však přijde situace, kdy se jim celé počínání začne vymykat z rukou. Nestíhají něco splnit v daný termín nebo třeba trpí únavou tehdy, kdy si to nemohou dovolit. V takových chvílích ženy pociťují bezmoc, vztek, strach a smutek. A tento tlak musí následně nějak pryč – nejčastěji prostřednictvím migrény.

Pokud se s migrénou potýkáte velmi často, vyzkoušejte přístup celostní a čínské medicíny. Techniky se zaměřují na pročištění meridiánů, jejichž ucpání se na tomto nepříjemném stavu organizmu podílí.

Více informací se o celostní a čínské medicíně můžete dozvědět na www.netradicni-medicina.cz.

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
BENU Lékárna 

BENU Lékárna

Dnes otevřeno: 09:00 -21:00
Telefon: 313033913
Email:
web:
Adresa: Americká 2777, OC Tesco
27201, Kladno
detail