Péče, na kterou se můžete spolehnout

Česká republika má jedno z nejlepších zdravotnictví ve střední Evropě. Je na špičkové úrovni nejen co se týče odborné stránky, ale také množstvím služeb, které pacientům poskytuje. Mezi nimi je třeba i domácí zdravotní péče. Tu využívá čím dál tím více klientů, kteří jsou postižení nebo nemocní natolik, že je potřebné, aby o ně bylo […]

Česká republika má jedno z nejlepších zdravotnictví ve střední Evropě. Je na špičkové úrovni nejen co se týče odborné stránky, ale také množstvím služeb, které pacientům poskytuje. Mezi nimi je třeba i domácí zdravotní péče.

Tu využívá čím dál tím více klientů, kteří jsou postižení nebo nemocní natolik, že je potřebné, aby o ně bylo medicínsky postaráno, ale zároveň na tom nejsou zdravotně natolik špatně, aby museli zůstávat v nemocnici. Tito pacienti mohou po dohodě s ošetřujícím lékařem plně využívat například domácí péči praha 4.

Pro mnoho z nich je totiž velice obtížné či rovnou zcela nemožné docházet do zdravotnického zařízení, a tak je nezbytné, aby zdravotnictví přišlo za nimi. A přesně to má ve své gesci agentura domácí péče ProCare Medical.

Domácí prostředí léčí

I naprostý laik asi tuší, že v domácích podmínkách se člověk léči lépe než ve sterilním prostředí nemocnice. Je to dáno především duševním rozpoložením, které je pro uzdravení velice důležité. Čím lépe se tedy bude člověk cítit po duševní stránce, tím vyšší šance je, že se mu uleví i co se týče fyzických potíží. Bez odborníků to ale v určitých případech zkrátka nejde.

Jak již bylo naznačeno výše, domácí péče je určena pro jedince, kteří jsou nějakým způsobem omezení v pohybu, díky čemuž si nemohou dojít samostatně na převaz nebo na nezbytné masáže, nebo vyžadují specifickou zdravotní péči, ale jejich stav nevyžaduje setrvání v nemocnici. Právě pro tento typ pacientů zde domácí péče je. Tu vždy indikuje lékař,  ať už nemocniční, nebo obvodní. Dle toho se pak odvíjí, jak dlouho bude péče trvat a co všechno bude obsahovat.

Převozy

Součástí služeb ProCare Medical není pouze odborná péče o pacienty, ale rovněž i převozy. Ty zajišťuje převozová dopravní služba. Je určena hlavně lidem, kteří se potřebují dostat na příslušné vyšetření, které nemůže být provedeno v domácích podmínkách. Pokud vyšetření nařídí lékař, je tato služba hrazena pojišťovnou. V opačném případě si ji platí klient z vlastní zdrojů.

 

 

 

 

 

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail