Listopadové stíny  

Listopadové dny jsou stále kratší a soumrak přichází dříve a dříve. V údolích už leckde nízké slunce ani nedosáhne na zem, stejně jako je tomu v městech s vysokými domy, jejichž dlouhé stíny překryjí celé ulice. Do toho s námi poměrně dost zacloumala změna času. Podzimní narovnání astronomického času přidáním jedné hodiny tak, že je slunce nejvýš opravdu v pravé […]

Listopadové dny jsou stále kratší a soumrak přichází dříve a dříve. V údolích už leckde nízké slunce ani nedosáhne na zem, stejně jako je tomu v městech s vysokými domy, jejichž dlouhé stíny překryjí celé ulice.

Do toho s námi poměrně dost zacloumala změna času. Podzimní narovnání astronomického času přidáním jedné hodiny tak, že je slunce nejvýš opravdu v pravé poledne i podle naší časomíry, je sice příjemnější než jarní šedesátiminutová krádež, ale i tak jsou naše životní rytmy zmateny.

Statisticky je dokonce významná vyšší úrazovost, nemocnost a psychické kolapsy.

K tomu zažíváme zvláštní pocity chladu, i když teploty nejsou nijak mrazivé. Uchování tepla, aktivity a dobré nálady je o dost složitější než před měsícem.

2

Ačkoli je deště a vzdušné vlhkosti zapotřebí víc než dost, promrzlým konečkům prstů a mokrému nosu je výše spodních vod dost ukradená…

Pokud si kromě zázvorových čajů, vitamínů i minerálů z podzimního ovoce (kam patří i kvalitní svařák!) nebo zeleninových vývarů chcete přilepšit, co se imunity týče, zahajte enzymovou kúru 2x denně 7 tablet léku Wobenzym.

Podpoří vaši vlastní obranyschopnost tak, že imunitní reakce vašeho organismu budou startovat bez prodlení a šance na zvládnutí ataku podzimních viróz se zásadně zvýší! Přišla-li tato rada k vám pozdě a trápí vás rýma, kašel nebo obojí, nezoufejte a nasaďte enzymy ke stávající léčbě, aby vám pomohly k rychlejšímu zhojení napadených sliznic a zamezily recidivě.

Nejenže enzymoterapií v souladu s vlastním tělem uhájíte svoje zdraví, ale pravidelnost užívání 2x denně 7 tablet vám pomůže najít posunutý rytmus dne. Více na www.wobenzym.cz.

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail