Komplikace při požívání KH ve formě injekcí

V boji proti vráskám je jednoznačně nejlepší kyselina hyaluronová. Naše tělo ji vyrábí samo, ale její produkce bohužel postupem času klesá. Naštěstí ji můžeme tělu dodávat i zvenčí. Jednou z možností, jak se kyselina hyaluronová do těla aplikuje, je pomocí injekční stříkačky. Kyselina ve formě tuhého gelu je vstřikována přímo do kůže. Nevýhodou je mírná bolestivost zákroku. […]

V boji proti vráskám je jednoznačně nejlepší kyselina hyaluronová. Naše tělo ji vyrábí samo, ale její produkce bohužel postupem času klesá. Naštěstí ji můžeme tělu dodávat i zvenčí.

Jednou z možností, jak se kyselina hyaluronová do těla aplikuje, je pomocí injekční stříkačky. Kyselina ve formě tuhého gelu je vstřikována přímo do kůže. Nevýhodou je mírná bolestivost zákroku. Místo vpichu také může mírně otéct a zrudnout. Někdy se dokonce mohou objevit i drobné modřiny – jedná se o tzv. Tyndallův jev. Může také dojít k alergické reakci, to je ale velmi vzácné. Při aplikaci nad horní ret se mohou objevit opary.

Pokud se chcete těmto komplikacím vyhnout, doporučujeme aplikaci vnitřní. Tekutá kyselina hyaluronová má stejné, ne-li dokonce lepší účinky než ta aplikovaná injekčně. Její užití je navíc zcela bezbolestné a nehrozí při něm žádné nebezpečí.

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail