Jaké jsou zkušenosti s doplňkem stravy Vitestin?

Aby bylo zajištěno správné fungování zažívacího traktu, ne vždycky stačí jenom dobře jíst. Člověk i rád takzvaně „zhřeší” nebo si dopřeje pokrm, který není tak nutričně vyvážený. Ovšem nejen životospráva ovlivňuje stav celého zažívacího systému. Ulevte mu proto s doplňky stravy Vitestin, který patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším produktům v nabídce. Co je to Vitestin […]

Aby bylo zajištěno správné fungování zažívacího traktu, ne vždycky stačí jenom dobře jíst. Člověk i rád takzvaně „zhřeší” nebo si dopřeje pokrm, který není tak nutričně vyvážený. Ovšem nejen životospráva ovlivňuje stav celého zažívacího systému. Ulevte mu proto s doplňky stravy Vitestin, který patří mezi zákazníky k nejoblíbenějším produktům v nabídce.

Co je to Vitestin

Vitestin je doplněk stravy v netradiční podobě – ve formě bylinného nápoje. Díky svému složení se velice rychle vstřebává a dostává do míst, kterým svědčí – zažívacímu traktu, především tedy tenkému a tlustému střevu. Jeho úkolem je navrátit přirozenou funkčnost zažívacímu traktu a prospět i celkovému zdraví člověka.

Vyráběn je pouze z unikátní a vyvážené kombinace bylin. Neobsahuje žádné přidané látky, aromata ani umělé konzervanty.

Kombinace bylin, na kterou nedáte dopustit

Směs bylin

Součástí doplňku stravy Vitestin je směs 10 českých bylin, které se využily od kořenů přes listy až k samotným květům. Jejich množství i forma zpracování je přesně v takové míře, která zažívacímu traktu dokáže ulevit nejen od chronických průjmů, ale také od nepříjemné zácpy, zánětu sliznice střeva nebo syndromu dráždivého tračníku.

Aloe vera

Nedílnou součástí bylinného nápoje Vitestin je také aloe vera, které je využito samozřejmě bez konzervačních látek. Extrakt této byliny má taktéž nezastupitelnou roli, a to pokrývá střevní sliznici a zajišťuje blahodárné působení bylin ve střevě.

Ženšen pravý

Trojici složek uzavřeme ženšenem pravým – bylinou, která se objednává pouze ve formě šestiletého kořene (nejvyšší věkové kategorie pěstovaného ženšenu).

Účinky doplňku stravy Vitestin

Vitestin patří mezi nejoblíbenější produkty v nabídce právem. Jeho účinky totiž nastupují už po několika dnech, kdy normalizuje a obnovuje pravidelnou stolici. Poté se mezi benefity tohoto doplňku stravy řadí také pomoc při:

 • Crohnově nemoci,
 • zánětech sliznice střeva,
 • chronických průjmech,
 • zácpě,
 • syndromu dráždivého tračníku,
 • ulcerózní nemoci,
 • idiopatických onemocněních střeva, žaludku a jícnu a
 • při dalších potížích zažívacích cest.

Jaké jsou zkušenosti s doplňkem Vitestin?

Produkt Vitestin ve zkratce ulevuje od řady trávicích problémů. Výborné účinky evidují ti, kteří trpěli jak chronickými problémy s trávením, ale také potížemi způsobenými antibiotiky. Z uživatelských recenzí také vyplývá, že se ulevilo i do hemoroidů, kvůli kterým bylo zažívací ústrojí věčně bolavé. Nyní je vše lepší a pociťuje se celková vitalita.

 • „Opustil mě pocit těžkého břicha i tlaku v něm.”
 • „Zlepšily se mé dlouhodobé metabolické problémy, ke kterým patřily jak průjmy, tak bolesti břicha.”
 • „Vitestin mi nepřinesl jen celkové zklidnění střevních potíží, ale také posílil imunitu a nastolil mi znovu pravidelnou stolici.”

5 zdravotních problémů, od kterých vám může doplněk stravy Vitestin pomoct

 • Řeší průjmy, ale také zácpy.
 • Pomáhá při Crohnově chorobě.
 • Napomáhá při léčbě zánětů sliznice střeva.
 • Ulevuje od syndromu dráždivého tračníku.
 • Napomáhá při idiopatických onemocněních střeva, žaludku a jícnu.

Náhledový obrázek:

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail