užívání antibiotik

Dotaz:

Dobrý den,

beru od pondělka antibiotika, doktorka mi řekla že mám být doma dokud je nedoberu a poté prý ještě chvíli. Avšak má je brát do čtvrtka do večera, ale ten den se uzavírá klasifikace a já potřebuju napsat min dva testy. Co s tím?
Děkuji.
Jakub, 13

Odpověď:

Délka užívání antibiotik se vždy odvíjí od zdravotního stavu.Pokud máte teploty,jste hodně unavený a celkově se necítíte dobře tak samozřejmě nikam nemúžete chodit. Pokud je vám však již dobře a nemáte doužívaná antibiotika a záleží vám na těch testech tak do školy jděte a vysvětlete jim že tam jste pouze kvůli těm testů a pak ještě zůstaňte doma jak je potřeba. Spotr samozřejmě dělat nemůžete.

Ostatní články z rubriky Poradna


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 08:00 - 17:00
Telefon: 493 533 199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Dnes otevřeno: 07:30 - 18:00
Telefon: 596 710 258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471/57
70030, Ostrava
detail
Nemocniční lékárna Havířov 

Nemocniční lékárna Havířov

Dnes otevřeno: 07:00 - 17:00
Telefon: 596491189
Email:
web: http://www.nemocnicehavirov.cz
Adresa: Dělnická 1132/24
73601, Havířov
detail