Nadměrný sexuální apetit a s tím spojené komplikace

Dotaz:

Dobrý den,
trpím nadměrným sexuálním libidem, které je pro můj život značně obtěžující a negativně ovlivňuje i pracovní výkony.
Nejsem z mužů, kteří mají úspěchy u žen, takže mi moje neuspokojená touha přináší pocity úzkosti, neklidu, nervozity, nesoustředění i zoufalství. Pak se projevuji jako nekoncentrovaný, popudlivý, nepříjemný až agresivní. To vše mi způsobuje problémy se sníženým sebevědomím a problémy v mezilidských vztazích, nemám skoro žádné přátele.
Návštěva psychologa-sexuologa nikam nevedla, zkusím jiného, ale kromě terapie budu trvat též na farmaceutické léčbě. Jak jsem pochopil procházením mnoha webových diskusí, bez předpisu to asi nepůjde, ale i tak, lze doporučit nějaký přípravek, který bych mohl případně navrhnout a požadovat?
Radek, 40

Odpověď:

Váš stav může být způsoben nějakým problémem ve vás aniž si to uvědomujete , samozřejmě je určitá možná úprava hormonální. Myslím si však že problém vznikl někde jinde. Nevím zda jste již byl někdy na Kineziologii nebo jste zkusil metodu RUŠ. Jsou to tecniky odbloků problémů které vznikly během našeho dětství a nebo dospívání a dají se objasnit nebo odstranit. Najděte si to na netu a udělejte si svůj názor.

Ostatní články z rubriky Poradna


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 08:00 -12:00
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail