Domácí magnetoterapie pomáhá od dlouhodobých problémů s bolestí

V posledních letech se do povědomí veřejnosti i odborníků úspěšně dostává pulzní magnetoterapie, která je pro organismus přirozená a šetrná. Ve své podstatě se jedná o působení pulzního magnetického pole, které významně ovlivňuje tkáně lidského těla na buněčné úrovni. Magnetoterapie tak dokáže pomoci ulevit nepříjemným příznakům nemocí jako je bolest, zánět nebo otok. V tomto […]

V posledních letech se do povědomí veřejnosti i odborníků úspěšně dostává pulzní magnetoterapie, která je pro organismus přirozená a šetrná. Ve své podstatě se jedná o působení pulzního magnetického pole, které významně ovlivňuje tkáně lidského těla na buněčné úrovni. Magnetoterapie tak dokáže pomoci ulevit nepříjemným příznakům nemocí jako je bolest, zánět nebo otok.

V tomto naprosto specifickém segmentu má významné postavení pulzní magnetoterapie Biomag s patentovanou 3D technologií. Oblíbená je po celém světě, a to hned z několika důvodů.

Jaké jsou účinky pulzní magnetoterapie?

Pulzní magnetoterapie má hned několik základních účinků, které by se daly rozdělit na šest oblastí.

V první řadě působí proti bolesti, dále pak podporuje hojení a regeneraci, snižuje otoky a pozitivní vliv má na vasodilataci a prokrvování. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na to, že napomáhá ustupování spazmů a podporuje látkovou výměnu či detoxikaci.

Velké popularitě se těší domácí magnetoterapie, protože přístroj mohou využívat všichni členové rodiny. Magnetoterapie se dokonce s úspěchem aplikuje i ve veterinární medicíně.

Zdroj: Biomag.cz

Boj proti bércovým vředům

Bércový vřed představuje dlouhodobé narušení tkáně a většinou vzniká v oblasti mezi kotníkem a kolenem. Občas se také objevují mezi prsty na nohou, případně na nártech. Pokud tedy máte podezření na bércový vřed, který se v počátcích projevuje tmavnutím a ztenčením kůže nebo otoky, je na čase problém řešit. Prvotní příznaky se nevyplácí podceňovat.

bércových vředů velice dobře působí právě výše popisovaná magnetoterapie. Nemusíte tedy nutně jezdit do lázní, abyste si takovou proceduru dopřáli, protože si stačí zakoupit přístroj domů.

Vyzkoušet, jak magnetoterapie funguje, můžete zdarma po registraci na www.biomag.cz.

Ostatní články z rubriky Magazín


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 08:00 -12:00
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail