zánět varlete

zánět varlete

Dotaz:

Dobrý den,

Od cestoval jsem do UK kde ještě nemám zdravotní péči. takže se obracím s radou na Vás Děkuji.

Moje dotazy sou trochu choulostivé omlouvám se za ně :(.

1. asi týden mě bolí levé varle. mám na něm vystouplé žíly a když se jich jen trochu dotknu cítím to až na levé straně břicha. a bolí to. ze začátku týdne to bylo horší teď se to už uklidnilo. můj názor asi možná těsné boxerky možná sou už malé ale nevím zda to může být tak banální příčina. :(..

2. asi 3 dny pozoruji mírnou bolest při močení a při velké straně když omlouvám se za výraz když za tlačím. :(.. bolí mě v podbřižku cca 5 cm pod pupíkem . když si nato místo zatlačím rukou bolest je minimální.  nevím zda je to svalová bolest nebo vnitřní  to nevím… ( mírně to bolí i mimo wc.  Jako modřina nějaká která ,ale tam není,nebo jako když si ve fitku přetáhnu sval. kde jsem už ale asi 6 měsícu nebyl.

nevím co se to děje ani jestli tyto příznaky k sob souvisejí a něco předchází. Jen bych rád slyšel názor odborníka. Děkuji Vám.

něco o mé postavě.
Jsem 26 letý mladý muž ;). vysoký štíhlý kolik vážím nyní nevím něco mezi 70-78kg. výška cca192 cm. mám v rozené křečové žíly na pravé noze operované na druhé teprve vystupují na povrch. křeče jinak už moc nemívám. jen když dám nohy do divné polohy :D..

Děkuji Vám a ještě jednou se Vám omlouvám pokud je to nevhodné, ale byl bych rád kdybych si mohl vyslechnout Váš názor Děkuji.
Pavel, 26

Odpověď:

To co popisujete je zánět varlete a léčí se antibiotiky.Takže je nutné navštívit lékaře a neoddalovat to .K tomu jsou i ty bolesti v podbřišku. Nyní můžete udělat jediné dávat si chladné obklady na varle ne ledové a volný oděv a klid takže mít na sobě hodně volné slipy protože ty varlata musí být v klidu a nesmí viset ani být stisněné. Na ten zánět si berte 4 x denně Ibuprofen tablety nebo Paralen.

Ostatní články z rubriky Poradna


Doporučujeme tyto lékárny


Lékárna TRIO 

Lékárna TRIO

Dnes otevřeno: 07:30 -17:30
Telefon: 493533199
Email:
web:
Adresa: Husova 58
50601, Jičín
detail
Lékárna Hlavní nádraží 

Lékárna Hlavní nádraží

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 267313494
Email:
web:
Adresa: Wilsonova 8
110 00, Praha 2
detail
Lékárna Jih 

Lékárna Jih

Otevírací doba: neuvedeno
Telefon: 596710258
Email:
web:
Adresa: Horní 1471
70030, Ostrava - Hrabůvka
detail